Alaattin Çakıcı geri adım atmıyor!

Bolu F tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, rahatsızlığı nedeniyle mahkemeye çıkamadı.

Alaattin Çakıcı geri adım atmıyor!

Bugün duruşması olan, ancak rahatsızlığı nedeniyle  mahkemeye çıkmayan Alaattin Çakıcı,  yazılı bir açıklama yaptı. Bu açıklamada, “Mason” dediğini kabul ettiğini, ancak sözün makama edilmiş bir söz olmadığını ifade eden Çakıcı, 15 Temmuz sonrasında Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu nedeniyle halkın kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

Sayın Mahkeme Hakimim,
Hastalıklarım nedeniyle ifade veremediğim için doktor raporumu da dilekçeme ekliyorum. İddianame’de ifade edilen “masondur” cümlesi bana aittir. Sözüm asla Cumhurbaşkanlığı makamına söylenmemiştir. 15 Temmuz’dan evvel söylediğim bir sözdür. Ağızdan çıkan söz inkar edilemez. Masonlukta millet kavramı yoktur, siyonizme hizmet vardır. 15 Temmuz’dan sonra ülkemizde gelişen süreci ve uluslar arası devletimizin dik duruşu, Cumhurbaşkanımızın 10 Kasım 2016’da vermiş olduğu topluma mesajdan dolayı bu millet kendisine teşekkür eder. Diyor ki Fatih Sultan Mehmet Han milletine güvendiği için Bizans’ı tarih sahnesinden sildi. 1. Dünya Harbi’nin bitiminin akabinde payitahtı işgal eden emperyalist güçlere Mustafa Kemal Paşa, “geldikleri gibi giderler” diyerek Anadolu’ya geçip milletine güvendiği için milletiyle birlikte Osmanlı’nın küllerinden Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kurarak, Cumhuriyet bize “Gazi’nin emanetidir” demiştir. Sayın Cumhurbaşkanım kullanmış olduğu, Atatürk ile ilgili sözleriyle Atatürk düşmanı olmadığını topluma deklare etmiştir. Bu sözleri sahte Atatürkçü’leri rahatsız etmiştir. Vatansever gerçek Atatürkçü’lerin bu söyleminden dolayı mutlu oldukları inancındayım.

Yıllar evvel milli görüş gömleğini çıkardığını söylemişti. Son 1 yıldır temeli milli olan Müslüman bir türk milliyetçisi gibi Allah Nizamına hizmet ettiğini vurgulamaktadır. Bu milliyetçilik kavramı kafatasçılık düzeyinde değil, başka milletlere saygı, kendi milletine itina ve özen gösterdiği son 1 yıldır bilinmektedir.

Bu zorlu süreçte yurtiçi ve sınırötesi devletimizin bekası için İslamın ve insanlığın düşmanı olan batının üst aklına hizmet eden terörist hainlerle yapmış olduğu mücadelede milletimizle, TSK ile, polis Teşkilatımız ile bir uyum içerisinde Aziz Türk Milletinin desteğinide alarak, adalet, eşitlik, din ve vicdan özgürlüğü devlete hainlik yapmayan her etnik mozağiye adıl olduğu sürece Aziz milletimizin desteği ile Terörsüz Bir Türkiye, sınırların güvenliğini sağladıkça tarih süreci içerisinde minnetle anılacaktır.

Şahsıyla ilgili “mason” cümlesi bana aittir. İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değildir. Bu cümlelerimle ilgili kendisine yalakalık yapmıyorum, yapamam da! Fotoğrafı doru okumak insanlığın bir gerçeğidir.
Mehmet Fatih Berivanlı ile ilgili söz bana aittir. Sözümün arkasındayım. Mahkemenizin her iki suç için vereceği karara saygılıyım, avukatım  Can sevinç bu dilekçeyi huzurunuza gelemediğim için mahkemenize sunacaktır. Bilgilerinize arz aderim. 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.