Astor Ailesi: Yeraltının Lordları

Dünyayı hükümetlerin mi yönettiğini düşünüyorsunuz? Belki de yanılıyorsunuzdur.

Astor Ailesi: Yeraltının Lordları
18 Ocak 2017 Çarşamba 15:32

Dünyayı yöneten aileler, dünya üzerinde global sermayeye sahip ailelerdir. Bu aileler altın,petrol, finans, elektronik, kimya, silah, gıda, ilaç, medya faaliyetlerinin yanı sıra yasadışı birçok faaliyetinin de içinde bulunmaktadır.

Ancak dünyada hiçbir ekonomist, hiçbir analist o ailelerin isimlerinden bahsedemez.

İlluminati, yeni dünya düzenini kurabilmek için tüm inanç sistemlerinin ve ulus devletlerin ortadan kaldırılmasını savunuyor. Yeni dünya düzeni sorgusuz bir şekilde boyun eğmeyi amaçladığı için, onlara göre, maneviyatın da yok edilmesi gerekiyor.Aynı şekilde, onlara göre bir bayrağın altında yaşayan insanlar aynı ülküye inandıkları için bu birlik ve beraberlik yok edilmeli, hem medya yolu ile hem de terör unsurları kullanılarak halkların ülke ve vatan sevgisi yok edilmelidir. Tüm bunlar çok tanıdık öyle değil mi?

Haçlı Seferleri sonunda Kudüs’te kurulmuş Tapınak Şövalyeleri ve onların devamı niteliğindeki Masonlar, 1 Mayıs 1776’da Almanya’nın Bavyera yöresinde Illuminati’yi oluşturdular. 

Adam Weishaupt, Illuminati (Aydınlanma) adlı gizli örgütün kurulmasına önayak oldu.

Ancak hükümete karşı çalışmalar yaptıkları için, 1786’da İlluminati’nin merkezi polisçe basıldı ve örgüt tümüyle yer altına indi.

Daha sonraları,1833’de ABD’de Yale Üniversitesinde General William Russell “Skulls and Bones Society” (Kurukafalar ve Çapraz Kemikler) adlı örgütü kurdu.

Bu örgüt İlluminati’nin Amerika’daki uzantısı konumunda ve örgütün birçok ünlü üyesi var. Bunlardan en bilineni elbette eski ABD Başkanı George W. Bush.

İlluminati ABD’ye öylesine egemen olmuştur ki, örgütün simgeleri açık bir şekilde devletin birçok kademesinde göze çarpar.

Örneğin doların üzerinde yazılı “Annoit Koektist” sözü, “Zafere ulaşıldı” anlamına gelir. Amerikan dolarının üzerinde yer alan bu söz ile İlluminati’nin kendi piramidini bu paranın üzerine yerleştirerek zafere ulaştığı simgelenir.

Piramidin altındaysa “Novus Ordu Seclorum” yazmaktadır. Anlamı “Yeni Dünya Düzeni”dir. Bu yazı ile İlluminati’nin resmi para birimi olarak ABD doları ilan edilmiştir.


 1 doların arkasında yer alan bu sembol Masonların kullandığı bir semboldür.Her şeyi gören göz anlamına gelir. 

Bugüne kadar yapılmış araştırmalara göre, İlluminati’nin başında 13’ler Meclisi vardır. 13’ler Meclisi’ni dünyanın en güçlü aileleri temsil etmektedir. Bu aileler:
 1. Rockefeller Ailesi
 2. Rothschild Ailesi
 3. Astor Ailesi
 4. Bundy Ailesi
 5. Collins Ailesi
 6. DuPont Ailesi
 7. Freeman Ailesi
 8. Kennedy Ailesi
 9. Li Ailesi
 10. Onassis Ailesi
 11. Reynolds Ailesi
 12. Russell Ailesi
 13. McDonald Ailesi
 
Rockefeller ve Rothschild ailelerinin dünya yönetimindeki etkilerinden önceki yazılarımızda bahsetmiştik.

Ekonomi, siyaset ve demografik dengeleri nasıl değiştirdiklerini, yer altı ve yer üstü zenginliklerinde nasıl söz sahibi olduklarını, teknolojinin ve medyanın itici gücüyle kirli oyunları nasıl da oynadıklarını anlatmıştık.

Şimdi de Astor Ailesi’nden bahsedelim.

Astor Ailesi’nin temelini John Jacob Astor attı.

John Jacob Astor,ünlü işadamları yetiştirmiş , İngiliz-Alman kökenli bir Amerikan ailesinin kurucusu ve büyük bir kürk tüccarıdır. Amerika’nın ilk multi milyoneri olan Astor’un kurduğu Amerikan Kürk Şirketi ilk Amerikan tekeli olarak kabul edilir.

John Jacob Astor ,babasının yanında sütçülük yaparak ticarete atıldı. New York’a giderek kürk ticareti yaptı. .

Kürk ticaretinden elde ettikleri gelir ile Manhattan’ın arsalarını satın alan aile, üzerine binalar dike dike emlak zengini oldu.

Emlak zenginliğinin yanı sıra, uyuşturucu trafiğine yön veren en güçlü aile olan Astor ailesi, sadece dünya üzerinde değil, Türkiye'de de uyuşturucu tacirliği yapıyor.Özellikle uyuşturucu ticaretiyle ilgilenen Astor ailesi ; CIA, MI5, MI6 ve MOSSAD'dan büyük destek görüyor.

Uluslararası İlişkiler Kraliyet Kurumu’nun kurucusu olan Astor ailesi kayıtlarda bir hayır kurumu olarak geçse de,  ekonomik ilişkileri ile hükümetleri yönetmek amacıyla hareket eder.

New York’ta birçok otel, konut ve binanın sorumluluğu “Yer altı Lordu “olarak bilinen bu ailede. Hatta New York Halk Kütüphanesi de bu ailenin sorumluluğunda.

 Lady Gaga'nın tüm kliplerinde, kıyafetlerinde, konserlerinde İlluminati sembolleri dikkat çekiyor. 


Bugün, Ortadoğu’nun içinde bulunduğu durum, dünya üzerinde oluşturulan yeni kutuplar, dengeleyici unsurların kökten sarsılması, kitlelerin ve duyguların yönetimi, ulusal bilincin yok edilmesi, din faktörünün terörize edilmesi, Ortadoğu ve Afrika coğrafyalarında nüfusun sistematik bir şekilde azaltılması ve belli bir topluluk için yerleşim alanı açılması, tüm bunlar, aynı elden çıkan,aynı gözle gören, karanlık ve kirli bir “düzenin” arzusu üzerine gerçekleşiyor.

İzlediğimiz, okuduğumuz, şahit olduğumuz olaylar dizisine tesadüf ya da tevafuk diyebilirsiniz.

Ancak tarihsel bütünlük içinde olayları anlamaya çalıştığımızda birbiri ile bağlantılı ve aslında o kadar da gizli olmayan ilişkilerin dünya yönetimde söz sahibi olduğunu fark ediyoruz.

Kabalist kültürden hareketle özellikle şarkılarda, kliplerde ve filmlerde, kısacası büyük kitlelere hitap edilen her yerde illuminatiye,masonlara, “Her şeyi gören göze” selam çakan ve Lucifer’in öğretilerine sadık kalacaklarına söz veren bu hayran ya da ”kurban kitle” büyüklerin savaşında kukla olmaya devam ediyor.


 Jay-z


Bakmak ile görmek arasında büyük fark var.

Dünyanın geleceği için, kendi geleceğimiz için, gözümüzün önündeki gerçekleri görmemiz gerekiyor. Baronların, lobilerin, siyonist güçlerin yaptırımlarının farkında olmak, dans eden insanların arasında öylece durmaya benziyor.

Yalnız değilsiniz. Kontrol edilmeye çalışılıyoruz.Hasta ruhlular tarafından oyuncak gibi kullanılmaya çalışılıyoruz.

Belki onlar gibi güçlü değiliz ama, kalabalık olan biziz.

Esra TAVUKÇU 
----------------------------------------------------

BU MAÇ NEFESLERİ KESECEK!

İŞTE WILDER - FURY MAÇININ DETAYLARI (tıklayınız)


Anketler İstanbul için ne diyor? (23 Haziran 2019 yerel seçimleri)

İŞTE SON YAPILAN 3 ANKET SONUCU

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
james - 2 ay önce
ILLUMINATI'YE KATILMAK ÜCRETSİZDİR VE ILLUMINATI ADI, FARKLI ÜLKELERDEKİ İNSANLARIN ŞİMDİ BU ORGANİZASYON ORTAKLIĞINA KATILMAK İSTEYEN FARKLI KARDEŞLERDEN ALDIKLARI YOKSUL KARDEŞLERE YARDIM ETMEK YERİNE PARA KAZANMAK İÇİN KULLANDIĞI HAL OLDU. BİLGİLERİNİZİ HERHANGİ BİR KURULUŞA GÖNDERİRKEN DİKKATLİ OLMALISINIZ, çünkü YENİ ÜYELERDEN ÇOK ŞİKAYET ALIYORUZ BU ORGANİZASYONA KATILMADAN ÖNCE NASIL ZARAR GÖRDÜĞÜMÜ BİLİYORUM. CONTACT AGENT STEVE MARCO'YA NASIL KATILACAĞINIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN WHATSAP +18327216709'DAN veya ONA johnsondamien0147666@gmail.com'dan E-posta Göndererek HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN
Avatar
james - 2 ay önce
ILLUMINATI'YE KATILMAK ÜCRETSİZDİR VE ILLUMINATI ADI, FARKLI ÜLKELERDEKİ İNSANLARIN ŞİMDİ BU ORGANİZASYON ORTAKLIĞINA KATILMAK İSTEYEN FARKLI KARDEŞLERDEN ALDIKLARI YOKSUL KARDEŞLERE YARDIM ETMEK YERİNE PARA KAZANMAK İÇİN KULLANDIĞI HAL OLDU. BİLGİLERİNİZİ HERHANGİ BİR KURULUŞA GÖNDERİRKEN DİKKATLİ OLMALISINIZ, çünkü YENİ ÜYELERDEN ÇOK ŞİKAYET ALIYORUZ BU ORGANİZASYONA KATILMADAN ÖNCE NASIL ZARAR GÖRDÜĞÜMÜ BİLİYORUM. CONTACT AGENT STEVE MARCO'YA NASIL KATILACAĞINIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN WHATSAP +18327216709'DAN veya ONA johnsondamien0147666@gmail.com'dan E-posta Göndererek HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN